+90 (312) 446 33 36    info@ascim.com.tr          EN - TR

HAKKIMIZDA

 

2000 yılında kurulan ASCİM Savunma Sanayi ve Doğa Sporları Tic. Ltd.Şti. alanında en kaliteli, güvenilir ve son teknoloji silah, mühimmat, optik cihaz ve diğer taktik ürünleri Türk Silahlı Kuvvetleri, Emniyet Genel Müdürlüğü ve diğer Güvenlik Birimlerine tanıtım, gösteri, tedarik ve satış sonrası ürün desteği hizmetlerinin yanı sıra, taktik, doğa sporları ve avcılık malzemeleri gibi ticari ürünlerin de toptan ve perakende satışı alanlarında faaliyet göstermektedir. Şirketimizin bir diğer faaliyet alanı da Türkiye’de üretilen savunma sanayi ürünlerinin yurtdışına satışında aracılık hizmetlerinde bulunmaktır.

 

 Ülkemizin güzide kurumları olan Türk Silahlı Kuvvetleri, Emniyet Genel Müdürlüğü ve diğer Güvenlik Birimlerimize bir ürünü önerirken ana prensibimiz her zaman ülke çıkarlarını ön planda tutmak ve görev ihtiyaçlarını karşılayan en son teknoloji ürünü, uluslararası alanda kalitesi ve güvenilirliğiyle tanınan, muharebe etkinliği kanıtlanmış ürünleri seçmektir. Bu maksatla sürekli gelişen savunma sanayi ürünlerini takip eden şirketimiz, yeni görev ihtiyaçlarına uygun ürünleri ürün listemize eklemektedir.

 

Ürün listemizde bulunan ürünler muhabere etkinliği kanıtlanmış, son teknoloji ürünü, dayanıklı ve güvenilir olup ABD, Avrupa ve Uzak Doğuda konuşlu üreticilerden tedarik edilmektedir.

 

Firmamızda idari personellerin yanı sıra satış sonrası bakım ve lojistik destek sağlamak maksadı ile Türk Silahlı Kuvvetleri’nden emekli olmuş teknik personel de çalışmaktadır.

 

Firmamız, Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan denetlemeyi geçerek, “NATO GİZLİ” Gizlilik Dereceli Tesis Güvenlik Belgesi ve “MİLLİ GİZLİ” Gizlilik Dereceli Tesis Güvenlik Belgesi almıştır.

 

VİZYONUMUZ

 Günümüz değişen ve çeşitlenen savunma ve güvenlik ihtiyaçlarına yönelik günden güne gelişen savunma sanayi ürünlerini takip etmek ve yeni görev ihtiyaçlarına uygun ürünleri bulmak, Türk Silahlı Kuvvetleri, Güvenlik güçleri (Jandarma Genel Komutanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Sahil Güvenlik Komutanlığı) ile diğer savunma sanayi kurum ve kuruluşlarına tanıtmak ve tedariklerine kaliteli, en son teknoloji, fonksiyonel ve muharebe sahasında etkinliği kanıtlanmış ürünlerle katkı sağlamak. Türk Savunma Sanayi ürünlerinin dost ülkelere tanıtılmasında ve pazarlanmasında aracılık yapmak ve katkı sağlamak.


MİSYONUMUZ

Ülkemizin ihtiyaç duydugu silah, mühimmat, optik/elektro optik ve taktik malzemeler için güvenli ve sürekli tedarik kaynakları bulmak, çeşitlendirmek ve bu ürünleri ülkemizde üreten ve ihraç eden bir Savunma Sanayi şirketi olmak.


 

1
Fatih Sultan Mahallesi, 2365. Sk. No:16, 06790 Etimesgut/ANKARA
+90 (312) 446 33 36
info@ascim.com.tr
FacebookInstagram
© Ascim. 2018 tüm hakları saklıdır.